دوربین مدار بسته حافظه دار

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته حافظه دار

دوربین مدار بسته حافظه دار

دوربین مدار بسته حافظه دار مقدمه
یکی از انواع دوربین های مداربسته، دوربین مدار بسته حافظه دار می باشد که قابلیت های جالب توجهی داشته و بسیاری از مواقع می تواند برای کاربران مفید واقع شده و مشکلات را تا حد زیادی برطرف نماید.
دوربین مدار بسته حافظه دار همانطور که از نامش مشخص است دارای حافظه جانبی بوده و می توان با قرار دادن حافظه در آن به ثبت داده های ضبط شده توسط دوربین مدار بسته حافظه دار در آن پرداخت.
در زیر به برخی از ویژگی های دوربین مدار بسته حافظه دار و تفاوت با سایر انواع دوربین مدار بسته پرداخته می شود.
دوربین مدار بسته حافظه دار
دوربین مدار بسته حافظه دار نیاز به دریافت کننده تصاویر نداشته و می توان با ذخیره سازی تصاویر ضبط شده در آن در مواقع لزوم به بازبینی تصاویر ضبط شده پرداخت.
در واقع دوربین مدار بسته حافظه دار قابلیت جاسازی کارت حافظه داشته و بر خلاف سایر دوربین های مدار بسته که نیاز به دریافت کننده برای ارسال تصاویر دارند، دوربین مدار بسته حافظه دار با ذخیره سازی تصاویر ضبط شده در کارت حافظه این امکان را به کاربر می دهد که در هر زمانی با مراجعه به کارت حافظه به مشاهده ی وقایع و تصاویر ضبط شده بپردازد.
به این ترتیب مستقل بودن دوربین مدار بسته حافظه دار یکی از محاسن این نوع دوربین مدار بسته به شمار می آید که نیازی به دریافت کننده جهت ارسال تصاویر نداشته و تصاویر را بر روی کارت حافظه ذخیره سازی می کند که گفتنی است کارت حافظه با ظرفیت های مختلف نیز وجود دارد که می توان نسبت به ظرفیت حافظه جهت ضبط تصاویر نیز اطمینان خاطر داشت.
بنابراین برای پروژه های در سطح کوچک می توان از دوربین مدار بسته حافظه دار بخوبی استفاده نمود و با توجه به کوچک بودن این نوع دوربین آن را در مکان های مخصوص جاگذاری نموده و به ذخیره تصاویر در حافظه پرداخت و در هر زمانی به مشاهده تصاویر ضبط شده پرداخت.
تنها مشکلی که جهت استفاده از دوربین مدار بسته حافظه دار وجود دارد مربوط به بحث امنیت تصاویر ضبط شده است که امکان به سرقت رفتن کارت حافظه و در نتیجه داده های ضبط شده وجود خواهد داشت که در صورت برطرف نمودن این مشکل می توان به خوبی از مزایای دوربین مدار بسته حافظه دار استفاده نمود.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416