دوبین مداربسته در دادگاه

خانه »‌ بلاگ » دوبین مداربسته در دادگاه

دوبین مداربسته در دادگاه

دوبین مداربسته در دادگاه دوبین مداربسته در دادگاه
تدابیر شدید امنیتی در دادگاه مهم می باشد در جایی که هرگونه مزاحمت می تواند باعث بهم زدن نظم دادگاه شود استفاده از دوربین مدار بسته در دادگاه می تواند به حفظ نظم و امنیت دادگاه کمک کند.
در حالی حادثه هایی چون تهدید به مرگ،یا حتی شلیک کردن در دادگاه ها به صورت معمولی رایج نیست اما تمام این حادثه ها واقعی می باشد و ممکن است در دادگاه ها رخ دهد. و در این جا داشتن دوربین مدار بسته در دادگاه حائز اهمیت می باشد ومی تواند کاملا نقش اساسی در حفظ امنیت دادگاه ایجاب کند.در اینجا قصد داریم مزایای اساسی استفاده از دوربین مدار بسته در دادگاه که شامل :حفظ کارکنان،جلوگیری از خشونت،نظارت بر فعالیت های جنایی،نظارت تصویری از راه دور می باشد را بررسی کنیم و شما را با مزایای این دستگاه آشنا کنیم.
مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در دادگاه:
جلوگیری از خشونت:
حضور دوربین مدار بسته در دادگاه می تواند از وقوع کارهای خشونت آمیز قبل از شروع شدن آنها جلوگیری کند.مسلما در دادگاه های جنایی یا خانوادگی که مربوط به طلاق یا پرونده های خشونت آمیز می باشد هر آن احتمال وقوع درگیری ها لفظی و حتی درگیری های فیزیکی وجود دارد که استفاده از دوربین مدار بسته در دادگاه می تواند از وقوع این خشونت ها جلوگیری کند.
نظارت بر فعالیت های جنایی:
نصب دوربین مدار بسته مناسب واقع در دادگاه ها و فعال شدن اپراتور ها می تواندامکاناتی را به وجود بیاورد که تمام فیدهای ویدئویی را بررسی کرده و در صورت وقوع رفتارهای مشکوک سریع نسبت به جلوگیری آنها اقدام کند در جایی که شاید با ورود متهم به دادگاه کسانی وجود داشته باشند که اقدامات لازمی را برای فرار دادن متهم انجام دهند وجود دوربین مدار بسته در دادگاه می تواند مانع از وقوع چنین حوادثی شود.
حفاظت از کارکنان:
واقعیتی غم انگیز که وجود دارد این است که در دادگاه ها تنش ها به شدت رو به افزایش است در جایی که ممکن است مظمونین طغیان کنند یا حتی افراد دیگر که در دادگاه وجود دارند می تواند جان کارکنان دادگاه را به خطر بیندازد نصب دوربین مدار بسته در دادگاه می تواند از وقوع حوادثی ناگوار جلوگیری کند و امنیت کارکنان را برقرار کند.
ارائه شواهد تصویری:
ممکن است در اطراف دادگاه حوادثی رخ دهد مبنی بر رد و بدل شدن رشوه به مامورین یا حتی اتفاقاتی در دادگاه مبنی بر رشوه دادن به قاضی پرونده در اینجا داشتن شواهد تصویری می تواند به تبرئه شدن یا محکوم شدن مظمون کمک کند که با نصب دوربین مدار بسته در دادگاه می تواند این شواهد تصویری را ارائه داد.
قابلیت جستجوی پیشرفته:
با داشتن دوربین مدار بسته IP دردادگاه تمام تصاویر وفیلم های ضبط شده به صورت دیجیتال در هارد دیسک ها و یا نوارهای کاست بزرگ آنالوگ ذخیره می شوند که جستجو کردن این فایل ها که بر اساس جزئیات یا رویداد خاصی نام گذاری شده خیلی سریعتر می تواند انجام شود.
نظارت از راه دور:
استفاده از دوربین مدار بسته IPبه شما این امکان را می دهد که تمام این فیلم های و تصاویر را درشبکه ای ایجاد کنید و به کاربران مجاز این قابلیت را بدهید که با داشتن اینترنت در هر جایی که هستند توسط گوشی ،تبلت،کامپیوتر یا لپ تاپ به نظارت دوربین مدار بسته نصب شده در داد گاه ها بپردازند و حتی این دوربین مدار بسته قابلیت زوم کردن تصاویر را دارد .
راهنمای نصب دوربین مدار بسته در دادگاه :
دوربین مدار بسته را در ورودی ها و خروجی های نصب کنیدجایی که هرکسی می تواند وارد یا از ساختمان دادگاه خارج شود تا به وضوح تصویر آنها نمایش و ضبط شود.
دوربین مدار بسته در تمام راهرو ها ،راه پله ها و مکانهای عمومی ساختمان نصب شود تا برفعالیت های جنایی و مزاحمت ها نظارت داشته باشد.
نصب دوربین مدار بسته در سراسر اتاق ها و مکانهای دادگاه به منظور نظارت برتمام وقایع و حوادث .
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوبPayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416