بهترین مکان ها نصب دوربین مدار بسته در منزل (1)

خانه »‌ بلاگ » بهترین مکان ها نصب دوربین مدار بسته در منزل (1)

بهترین مکان ها نصب دوربین مدار بسته در منزل (1)

بهترین مکان ها نصب دوربین مدار بسته در منزل (1)
بهترین مکان ها نصب دوربین مدار بسته در منزل (1)
نصب کردن دوربین مدار بسته در خانه تان انتخابی مهم و موثر در نگهداری خانواده و حفظ وامنیت منزل شماست.با این حال داشتن دوربین های مداربسته تنها نیمی از امنیت را برای شما فراهم می کند و نصب کردن درمکان های موثر و متفاوت نقش به سزایی در حفظ و ایجاد امنیت منزل شما دارد.
امروزه با وجود انواع مختلفی از دوربین های مداربسته ،شما تنها باید دوربین های مداربسته مورد نیاز خود را انتخاب کنید و اقدام به نصب آنها کنید. در این مرحله شما تنها دوربین های مداربسته را انتخاب کرده اید حالا باید مطمئن شوید که دوربین های مداربسته را به صورت موثری نصب کرده اید و در مکان های مختلف و نقاط حساس خانه آنها را نصب کرده اید تا از ورود سارقان و افراد غیر مجاز جلوگیری کنید.
اگر می خواهید بهترین نتایج را ازنصب دوربین مدار بسته بدست آورید باید دوربین های مداربسته را در نقاط استراتژیک خانه تان نصب کنید در اینجا بهترین مکان هایی که می توانید دوربین مدار بسته را در منزل تان نصب کنید شامل موارد زیر است:
ورودی
از آنجایی که درب جلو وپشت خانه شما از جمله بارزترین نقاطی هست که وارد خانه تان می شوید شاید فکر کنید که از این نقاط دزد به خانه شما نمی آید اما با توجه به اینکه این نقاط از جمله نقاط اجباری ورود به منزل تان است اگرچه شما آنرا قفل کرده باشید اما آمار نشان می دهد نزدیک 34درصد از سارقان از درب جلو و22درصد از درب پشت خانه وارد خانه ها می شوند.
این بسیار مهم است که دوربین مدار بسته ای را بیرون از خانه تان نصب کنید جایی که جلوی درب خانه تان به روشنی و بدون وجود هیچ گونه مانعی مشاهده شود و برای این مکان بهترین گزینه گذاشتن دوربین مدار بسته روی پشت بام خانه تان است.
تا جایی که ممکن است دوربین مدار بسته را بالای درب جلوی خانه تان نصب کنید به صورتی که کاملا همه چیز قابل مشاهده باشد و هیچ فرد غیر مجازی نتواند وارد خانه تان شود علاوه براین می توانید برای دوربین مدار بسته یک حفاظ محکم قرار دهید طوری که سارقان نتوانند به آن آسیب برسانند.
درب عقب نیز یکی از نقاط بارز ورود سارقان است بنابراین لازم است اقدامات لازمی که روی درب جلوی خانه تان انجام داده اید روی درب عقب هم انجام دهید.
گاراژ
یکی از ساده ترین راههای ممکن برای ورود به منزل تان گاراژ است جایی که بیشتر مردم تمایل دارند وسایل گران قیمت ورزشی خود را درآنجا بذارند و همین فرصت مناسبی برای به سرقت رفتن این وسایل است.
همیشه پس از پارک کردن ماشین تان در گاراژ مطمئن شوید که در را قفل کرده اید و بیشتراطمینان حاصل کنید که از قفل های پیشرفته استفاده می کنید زیرا سارقان امروزه خیلی حرفه ای هستند.
اگر ماشین تان را جلوی گاراژ پارک کرده اید از بستن بودن درهای ماشین مطمئن شوید.
برای حفظ امنیت این نقطه از منزل تان دوربین مدار بسته را در نزدیکی یا بر روی درب گاراژ نصب کنید .شما می توانید از دوربین های مداربسته ای استفاده کنید که به شکل اجسام هستند و برای فریب دادن سارقان مناسب هستند.
پشت پنجره ها
سارقان دوست دارند بیشترین استفاده را از مکان ها داشته باشند و یکی از مکان هایی که همیشه سارقان استفاده می کنند وارد شدن به خانه ها از طریق پنجره ها می باشد.
با نصب کردن دوربین ها ی مدار بسته پشت پنجره ها اطمینان خاطر و راحتی را به خود و خانواده تان بدهید .شاید از دید شما پنجره هایی هستند که آسیب پذیر نیستند و شما برای خنک شدن هوای داخل اتاق پنجره را باز بذارید اما همیشه بدانید که سارقان از تمام مکان ها استفاده می کنند.
اگر شما نمی خواهید زمان خواب یا خارج شدن از خانه تان همیشه ترس و لرز دروجودتان باشد با نصب دوربین های مداربسته پشت پنجره ها از قربانی شدن در سرقت جلوگیری کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوبPayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416