بهترین مکانها نصب دوربین مدار بسته در منزل 2

خانه »‌ بلاگ » بهترین مکانها نصب دوربین مدار بسته در منزل 2

بهترین مکانها نصب دوربین مدار بسته در منزل 2

بهترین مکانها نصب دوربین مدار بسته در منزل 2 بهترین مکانها نصب دوربین مدار بسته در منزل 2
خریدن دوربین مدار بسته و نصب کردن آنها در منزل تنها50درصد باعث حفظ امنیت می شود بلکه نصب کردن دوربین مدار بسته در بهترین مکانها باعث می شود کاملا راه های نفوذ سارقان به منزل تان را ببندید.
از جمله بهترین مکانها برای نصب دوربین مدار بسته شامل:
حیاط خلوت
شاید شما با نصب دوربین مدار بسته جلوی درب خانه خود آن محوطه را کامل پوشش داده باشید اما این کافی نیست ما به شما توصیه می کنیم با نصب دوربین مدار بسته در نزدیک حیاط خلوت این مکان هم پوشش دهید تا از ورود سارقان و افراد غیر مجاز جلوگیری کنید.
ممکن است حیات خلوت شما یک نقط جذاب و راحت برای ورود سارقان به خانه شما باشد بخصوص که در تاریکی بهترین گزینه ورود می باشد بنابراین با نصب دوربین مدار بسته این مکان را پوشش دهید.
این بهترین فکر است که شما دوربین های مداربسته ای برای حیاط خلوت استفاده کنید که قابلیت دید در شب را داشته باشند.جدای بر آن مطمئن شوید که حیاط خلوت خانه شما روشن است و با نصب دوربین های مداربسته از به سرقت رفتن وسایل گران قیمت حیاط خلوت خود یا مبلمان باغ خود جلوگیری کنید.
زیرزمین
شاید شما هم زیر زمینی دارید که آنرا مکانی برای پیانو زدن یا محلی برای فروش لباس ها و انباروسایل گران قیمت قرار داده باشید با توجه به اینکه زیر زمین ها دارای در و پنجره های زیادی می باشد و خیلی راحت سارقان می توانند به این مکان نفوذ کنند نصب دوربین مدار بسته روی پله می تواند امنیت این مکان را حفظ کند.
از آنجایی که زیر زمین می تواند مکانی برای مخفی شدن سارقان باشد تا در اولین فرصت وارد خانه شما شوند با نصب دوربین مدار بسته از این حادثه جلوگیری کنید.
اتاق کودک
نصب دوربین مدار بسته در اتاق کودک نه تنها به شما اطمینان خاطر را می دهد که فرزنداتان در جای امن قرار دارد. بلکه به شما اجازه می دهد بر فعالیت کودکان خود نظارت داشته باشید یا اگر شما پرستاری برای بچه تان استخدام کرده اید نصب دوربین مدار بسته به شما اجازه می دهد رفتارهای پرستاررا از لحاظ فیزیکی با فرزندتان را نظاره گر باشید.
علاوه بر نقاط بالا ممکن است نقاط دیگه ای وجود داشته باشد که باید دوربین مدار بسته نصب کنید و این بسته به خانه شما دارد مثلا می توانید درمهمان خانه ،استخر،اصطبل اسب،اتاق حیوانات یا .... دوربین مدار بسته را نصب کنید.
همیشه باید نگه داشتن خانواده و منزل شما دربرابر سارقان را اولویت خود قرار دهید و با نصب دوربین های مداربسته ازقربانی شدن شما در حوادث جلوگیری کنید.
با توجه به ویژگی های دوربین های مداربسته بهتر است برای بالا بردن امنیت منزل و شرکت خود وبالا بردن حفظ امنیت مال و اموالتان ازهمین الان با ما تماس بگیرید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416