بهترین مکانهای نصب دوربین مدار بسته برای محل های کسب و کار

خانه »‌ بلاگ » بهترین مکانهای نصب دوربین مدار بسته برای محل های کسب و کار

بهترین مکانهای نصب دوربین مدار بسته برای محل های کسب و کار

بهترین مکانهای نصب دوربین مدار  بسته برای محل های کسب و کار
بهترین مکانهای نصب دوربین مدار بسته برای محل های کسب و کار

کسب کارتان برای شما مهم است؟ دوست دارید نظارت کامل به شرکت و تمام کارکنان داشته باشید؟اگرچه این غیرممکن است که شما بتوانید روزانه و هر ساعت و هرلحظه به تمام کارکنان سر بزنید و مسلما در حین سر کشی کارکنان هوای همدیگر رو دارند و بهم خبر می هند.اما نصب دوربین های مداربسته به شما این امکان را می دهد که همیشه نظاره گر کارکنان شرکت تان باشید.
امروزه تعداد زیادی از شرکت ها ازدوربین های مداربسته برای حفظ امنیت و بالا بردن راندمان کاری خود استفاده می کنند .
تحقیقات نشان می دهد که نزدیک 48 درصد از شرکتهای امریکا از دوربین های مدار بسته استفاده می کنند . با افزایش رشوه گیری و تقلب و کلاهبرداری هایی که توسط کارمندان صورت می گیرد این بهترین روش برای کاهش این جرائم در شرکت شماست.
در اینجا به مواردی اشاره می کنیم که چرا صاحبان شرکت ها از دوربین های مداربسته استفاده می کنند:
برقراری ایمنی و امنیت برای دفتر
جلوگیری از سرقت و رشوه گیری کارکنان،جنایات داخلی و خشونت
جلوگیری از نزاع کارکنان
بهبود عملکرد کارکنان و بهره وری
حفاظت از منابع کسب و کار
دو هدف اصلی شرکت ها از نصب دوربین های مداربسته پیشگیری و بررسی است.
با نصب دوربین های مداربسته هر تصاویر و رویدادی ضبط می شود و شما می توانید بررسی کنید که چه جرمی اتفاق افتاده است و به شما کمک میکند که مجرمان را دستگیر کنید.و همچنین نصب دوربین مدار بسته با عث ترس کارکنان و افراد ازایجاد نزاع و درگیری می شود و همچنین باعث کاهش سرقت می شود.
برای استفاده حداکثر از دوربین های مداربسته باید شما این دوربین ها را در بهترین مکانها نصب کنید .
بهترین مکانهای نصب دوربین مدار بسته برای کسب و کار شامل موارد زیر است:
1-ورودی و خروجی
ضربه زدن به درب ورودی و همچنین ورود افراد غیرمجاز به شرکت شما از جمله دلایلی می باشد که شما را قانع می کند که دوربین مدار بسته را درب ورودی و خروجی شرکت نصب کنید تا با این کار شما بدانید که چه کسانی غیرمجاز وارد شرکت شما شده اند یا چه کسانی بدون هماهنگی از شرکت خارج شده اند.
جدای از این نصب دوربین مدار بسته باعث تصویر گرفتن وضبط فیلم از چهره های افراد متعدد می شود که چنانچه سرقتی از شرکت انجام شود با در دست داشتن تمام تصاویر و فیلم های جلوی درب ورودی و خروجی می توانید به راحتی سارق را پیدا کنید.
از جمله فواید دیگر نصب دوربین مدار بسته جلوی درب ورودی خروجی شرکت آگاه شدن افراد از نصب دوربین مدار بسته می باشد که باعث می شود امنیت شرکت تان را بالا ببرد.
2-قسمت پذیرش
قسمت پذیرش هر شرکت یک مکان شلوغ می باشد بنابراین بسیار مهم است که این محل را با دوربین های مداربسته پوشش دهید .قسمت پذیرش جایی است که کارمندان شما وارد شرکت می شوند و کارت می کشند یا از شرکت خارج می شوند اگر شما می خواهید که از خروج کارکنان بدون هماهنگی شما مطلع شوید باید اقدام به نصب دوربین مدار بسته در این محل کنید چنانچه نمی خواهید که کارکنان از نصب دوربین مدار بسته مطلع باشند وبه روشی دیگر شما را دور نزنند اقدام به نصب دوربین های مداربسته مخفی کنید.
دوربین های مداربسته مخفی می تواند در ساعت ،دستگیره در ،دستگاههای هشدار دهنده دود،قاب عکس و... قرار گیرند.
3-محل کار کردن کارکنان
اگر شما می خواهید چهار چشمی عملکرد و رفتار کارکنان را زیر نظر داشته باشید یکی از بهترین مکان ها نصب دوربین مدار بسته محل کار کردن آنهاست .
بانصب دوربین های مداربسته شما از شلی کارکنان و قلدر بازی آنها یا کم و کاستی هایی که در هنگام کار کردن از آن ها سر می زند می توانید مطلع باشید و به بررسی رفتارهای آنها بپردازید.
5-اتاق تامین و اسناد
شاید شما دارای شرکتی هستید که اتاقی دارد که مخصوص اسناد با ارزش است و شما می خواهید هیچ گونه تعرضی به این اسناد نشود یکی از بهترین مکان نصب دوربین مدار بسته در اتاق اسناد می باشد.
اگر شرکت شما دارای اتاق تامین یا به قول خودمان اتاق نوشت افزار و لوازم تحریر است و شما می خواهید کارکنان را زیر نظر داشته باشید که یک موقع کارکنان لوازم تحریر را برای استفاده های شخصی بکار نبرند مسلما یکی از بهترین مکان ها که باید دوربین مدار بسته را نصب کنید همین محل است.
6-خودپرداز ها
اگرشرکت بزرگی دارید که در آن خودپردازی برای ایجاد بهبودی کار قرار داده اید مسلما برای حفظ امنیت مشتریان باید در این مکان دوربین های مداربسته نصب کنید.
7-انبار
انبار جایی است که میلیون ها دلار پول در آن قرار دارد یا وسایلی که ارزش آنها زیاد می باشد بنابراین این مکان یکی از هدف های اصلی سارقان برای دستبرد می باشد بنابراین شما با نصب دوربین های مداربسته در این مکان از وقوع این حادثه جلوگیری می کنید.
8-اسکله
یکی دیگر از مکان هایی که هدف اصلی سارقان می باشد اسکله می باشد که در آن تحویل بار صورت می گیرد پس با نصب دوربین های مداربسته در این مکان امنیت را به وجود آورید.
با این اوصاف برای حفظ امنیت محل کار خود و بهبود عملکرد کارکنان خود اقدام به نصب دوربین مدار بسته در بهترین مکان ها کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416