انواع دوربین های مداربسته new

خانه »‌ بلاگ » انواع دوربین های مداربسته new

انواع دوربین های مداربسته new

انواع دوربین های مداربسته  new
انواع دوربین های مداربسته

با توجه به تفاوت های بین دوربین های مداربسته بیسیم و با سیم و نحوه نصب دوربین های مداربسته در بهترین مکان ها در این مقاله به صورت خلاصه چندین مدل از دوربین های مداربسته را شرح می دهیم تا شما بتوانید با توجه به این اطلاعات بهترین دوربین مدار بسته را انتخاب کنید.

1-دوربین های مداربسته گلوله ای
این دوربین ها را معمولا در خانه ،مغازه ها و دفاتر کوچک استفاده می کنند.دوربین های مداربسته گلوله ای را روی دیوارها و سقف ها نصب میکنند و به راحتی قابل شناسایی هستند.
2-دوربین های مدار بسته گنبدی شکل
این نوع دوربین های مداربسته را داخل یا خارج منزل نصب کرد.دوربین های مداربسته گنبدی شکل کاملا می تواند برمناطق بزرگ نظارت داشته باشد. کاملا راحت نیست که بگوییم این نوع دوربین ها اشاره به چه کسی دارند و چه شخصی را دنبال می کنند.
3-دوربین های مداربسته سیاه و سفید یا رنگی
دوربین های مداربسته سیاه و سفید بیشتر برای محیطهایی استفاده می شود که نور کمتری دارند هرچند که این نوع دوربین ها از دوربین های مداربسته رنگی ارزانتر هستند اما دوربین های مداربسته رنگی بیشتر در روز استفاده می شوند و تصاویر را با کیفت تر نشان می دهند.
4-دوربین های مداربسته مخفی
این نوع دوربین ها که از نوع دوربین های مداربسته بیسیم هستند با سایزهای کوچک وجود دارند می توانند برای کارهای زیادی استفاده شوند مثلا زن وشوهرهایی مشکوکی که می خواهند در غیاب شان رفتار پرستاربچه شان را چک کنند و یا اینکه کارفرمایانی که می خواهند بر کار کارکنان خود نظارت کنند.هرچند که استفاده از این نوع دوربین ها می تواند تجاوز به حریم شخصی افراد محسوب شود اما شما با بررسی قوانین کشورتان می توانید از دوربین های مداربسته مخفی استفاده کنید.
5-دوربین های مداربسته مادون قرمز
این دوربین ها در مناطقی که روشنایی کمتری دارد و به اندازه کافی نور دریافت نمی کنند مورد استفاده قرار میگیرد. با استفاده ازتکنولوژی مادون قرمز این نوع دوربین های مداربسته می توانند تصاویر و فیلم هایی را درشب ضبط کنند .همچنین می توان از دوربین های مدار بسته مادون قرمز در داخل و خارج خانه استفاده کرد.
6-دوربین های مداربسته دیجیتال روز به شب
نکته جالب راجب این نوع دوربین ها این است که آنها تصاویر و فیلم ها را تنها در روز ضبط نمی کنند بلکه در هنگام شب سوییچ را به حالت مادون قرمز تبدیل می کنند تا تصاویر را درشب هم بتوانند ضبط کنند.
7-دوربین های مداربسته شبکه ای و IP
این نوع دوربین های مداربسته به مناسبت های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله ویژگی های آن این است که می توانید فیلم های ضبط شده را از طریق کامپیوتر،تبلت،یا گوشی های هوشمند خود تماشا کنید.
اما به دلیل استفاده این دوربین های مداربسته از اینترنت شما باید مراقب باشید که توسط هکر ها هک نشوید .
بهترین راه برای جلوگیری از این مشکل هم استفاده از پسورد های قوی و طولانی می باشد.
8-دوربین های مداربسته زوم کن
اگر شما نیاز به دوربین های مداربسته ای دارید که قابلیت زوم کردن تصاویر داشته باشند بهتر است که از دوربین های مداربسته زوم کن استفاده کنید که در آن لنز هایی به کار برده شده است که قابلیت زوم کردن تصاویر و فیلم های ضبط شده را دارند.
9-دوربین های مداربسته جعلی
همان طور که از نام آن پیداست این نوع دوربین ها ی مداربسته تنها برای فریب دادن سارقان و ترساندن مردم استفاده می شود که به آنها نشان دهد که در این مکان دوربین مدار بسته استفاده شده است.این نوع دوربین های مدار بسته تصاویر یا فیلمی را ضبط نمیکنند و تنها به مانند یک ماکت می باشند.
با توجه به ویژگی های انواع دوربین های مداربسته شما به راحتی می توانید دوربین مدار بسته دلخواه خود را باتوجه به شرایط و نیاز خود انتخاب کنید و نصب کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416