امنیت موزه و گالری هنری توسط دوربین مداربسته

خانه »‌ بلاگ » امنیت موزه و گالری هنری توسط دوربین مداربسته

امنیت موزه و گالری هنری توسط دوربین مداربسته

امنیت موزه و گالری هنری توسط  دوربین مداربسته

امنیت موزه و گالری هنری توسط دوربین مدار بسته
امنیت موزه یک کار بسیارمهم و حائز اهمیت می باشد.در زمانی که آثار هنری ،تاریخی و با ارزشی در موزه می باشد که میلیون ها دلار ارزش دارد حفظ امنیت این آثار برای مدیران و کسانی که مسئول حفظ آثار با ارزش موزه هستند با ارزش می باشد وحتی تا آنجایی این آثار هنری که درموزه بسیار مهم می باشند که پای رئیس ها و روسای هر کشور برای حفظ امنیت این آثار در میان می باشد بنابراین امنیت موزه و گالری هنری توسط دوربین مدار بسته خیلی مهم می باشد.
برای خیلی از کشورها موزها نه تنها شامل آثار هنری و تاریخی با ارزش می باشدبلکه نمادی از آن مملکت می باشد که علاوه برحفظ امنیت این آثار جذب توریست و جذب کردن مردم برای دیدن این آثار خیلی مهم می باشد زیرا دیدن این آثار نه تنها باعث رواج فرهنگ آن کشور به تمام دنیا می باشد بلکه منبع در آمدی محسوب می شود بنا براین حفظ امنیت موزه و گالری هنری توسط دوربین مدار بسته خیلی مهم می باشد و نصب دوربین مدار بسته علاوه بر حفظ امنیت آثار می تواند مکان امنی را برای بازدید کنندگان فراهم کند.
نصب دوربین مدار بسته تا آنجا می تواند به شما کمک کند که خیالتان از این بابت راحت باشد که بازدید کنندگان بتوانند از نزدیک آثار هنری و تاریخی موجود در موزه را نگاه کنند و حتی آنها را لمس کنند.
نه تنها موزه در رابطه با مردم می باشد بلکه با کارکنان ،پیمانکاران و تروریست ها هم در ارتباط می باشد بنابر آمار FBI نزدیک 70 تا 80 درصد از سرقت هایی که در موزه ها رخ داده است توسط همکاری بین همکاران و سارقان صورت گرفته است بنابراین امنیت موزه و گالری هنری توسط دوربین مدار بسته می تواند باعث جلوگیری از سرقت سارقان و همکاری کارکنان موزه شود زیرا تمام تصاویر و فیلم های ضبط شده می تواند مانع از این کارها شود.
استفاده از دوربین مدار بسته یک استراتژدی کلی در رابطه به حفظ امنیت موزه بصورت فردی ،امنیت بین کارکنان و سیاست های دسترسی آثار موجود در موزه می باشد.
اولین گام از سلسه مراتب امنیتی در موزه و گالری هنری ایجاد امنیت در مکان با نظارت بر آن ،اسکن کردن و هشدار دهنده باشد برای امنیت موزه و گالری هنری توسط دوربین مدار بسته باید دوربین مدار بسته را در ورودی ها و خروجی های موزه و گالری هنری نصب کنید تا بصورت واضح از تمام افرادی که وارد یا خارج می شوند تصاویر و فیلم هایی واضح ضبط شود تا درصورت وقوع حوادث مشکوک سریعا آنها را شناسایی کند و به مامورین امنیتی موزه هشدار دهد.
حال علاوه بر نصب دوربین مدار بسته در ورودی ها و خروجی های موزه نوبت حفظ ایمنی پنجره ها و همچنین ویترین ها آثار موجود در موزه می باشد که توسط هشدار دهنده ها یا همان آلارم های دوربین مدار بسته به شیشه ها متصل می شود و در زمان شکستن شیشه پنجره یا ویترین ها سریعا آژیرها به صدا در می آید و همچنین دوربین مداربسته دارای فناوری می باشد که تشخیص دهد که آثار هنری که درحال حرکت می باشد آیا توسط خدمه در حال تمیز کردن می باشد یا اینکه سارقان در حال سرقت کردن این شی می باشند.
گام بعدی مربوط به حفظ امنیت کارکنان موزه می باشد و اینکه در زمان حمل کالا وآثار هنری در موزه آنها شناسایی می شوند و درصورت وقوع فعالیت های مشکوکی سریعا به شما خبر می دهند که احتمال سرقت شی یا آثار هنری می باشد و شما می توانید اقدامات پیشگیرانه را اجرا کنید.
در جریان باشید که فناوری آشکارسازی حرکت و شناسایی نوع حرکات شامل هر نوع حرکتی می باشد حتی صدای جیر جیر درب یا هر چیزی دوربین های مداربسته را فعال می کند
با استفاده از دوربین مدار بسته IP که در موزه نصب می شود تمام تصاویر و فیلم های در DVR ذخیره سازی می شود تا از وقوع هر حادثه ای شامل فعالیت های کارکنان ،سرقت،شکسته شدن آثار هنری فیلم هایی در دسترس باشد و شما را درشناسایی سارق یا مقصر کمک کند و ارائه دهنده شواهدی برای پلیس ها باشد.
دوربین مدار بسته نصب شده علاوه بر سنسور شکستن شیشه و آشکار سازی حرکت و شناسایی افراد مشکوک و سارق دارای سنسورهایی دیگر چون سنسورهایی محیطی تغییر دما،منو اکسید کربن و از دست دادن قدرت AC نیز می باشد.
با وجود نصب دوربین مدار بسته در موزه ها و گالری هنری ما می توانیم با خیال راحت به بازدید کنند گان اجازه بازدید از آثار هنری را بدهیم و با آرامش ذهن و حتی از راه دور بر فعالیت ها ی موزه نظارت کنیم .
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416