استفاده از دوربین های مداربسته در محله

خانه »‌ بلاگ » استفاده از دوربین های مداربسته در محله

استفاده از دوربین های مداربسته در محله

استفاده از دوربین های مداربسته  در محله

استفاده از دوربین های مداربسته در محله
ایمنی محله یک چیز جدید و تازه ای نمی باشد.اطلاع داشتن از ورود افراد مشکوک و سارقان لامپ محله یا اشیای چون سطل زباله و با خبر بودن از افراد معتاد به مواد مخدر می تواند در ایمنی سازی محله و حفظ و امنیت کودکان شما تاثیری شگرف داشته باشد بخصوص اگر شما دارای فرزندان کم سن و سالی هستید که محله شما جایی برای بازی کردن آنها با هم سن و سال های آنها می باشد.
با روی کار آمدن تکنولوژی دوربین های مداربسته آی پی و استفاده از دوربین های مداربسته در محله حفظ امنیت و ایمنی محله را نسبت به قبل راحت تر کرده است.
دراینجا میخواهیم مزایای استفاده از دوربین های مداربسته درمحله را باهم بررسی کنیم و شما را از فواید نصب دوربین های مداربسته آگاه کنیم .

مزایا استفاده از دوربین های مداربسته در محله:
حفاظت از ساکنان و بازدیدکنندگان:
یک سری از دوربین های مداربسته آی پی دریک محله می تواند به حفظ ایمنی اعضای محله و بازدیدکنندگانی که به آن محله می آید کمک کند.
جلوگیری از خرابکاری و وحشی گری:
خانه ها و محله ها بخصوص در مناطق شهری و متراکم و پرجمعیت از وجود افراد بی سرو پا و وحشی رنج می برند و مسلما وجود افراد شرور گر و مست و لاابالی درامنیت فرزندانشان و همچنین فامیل ها و آشنایان تاثیر به سزایی دارد. استفاده از دوربین های مداربسته در محله می تواند این افراد را دلسرد کند که دیگر اقدام به زورگیری و اذیت آزار مردم نکنند زیرا این دوربین ها قابلت ضبط تصاویر و فیلم ها دارند حتی در دوربین های مداربسته پیشرفته امکاناتی وجود دارد که چنانچه افراد شرورگر مشهور را ببیند سریع شناسایی کند و اعلام کند.
نظارت آسان :
با نصب دوربین های مداربسته آنالوگ تنها نیاز به نشستن به روی صندلی و نگاه کردن به مانتیتور و انتظار برای وقوع اتفاقات می باشد .
استفاده از دوربین های مداربسته آی پی و وایرلس کار را برای نظارت راحت تر کرده است زیرا شما با وصل شدن گوشی ،کامپیوتر،تبلت یا لپ تاپ تان به اینترنت می توانید از طریق شبکه به تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین های مداربسته نظارت کنید و حتی دوربین های مداربسته این قابلیت را دارد که طوری تنظیم شود که به محض وقوع اتفاقی پیام یا ایمیلی برای گوشی شما فرستاده شود تا شما سریع اقدام به کارهای مورد نظر که شامل زنگ زدن به پلیس و گشت محل می باشد انجام دهید .
محافظت از اموال محله :
خیلی از شهرک ها و محله دارای پارک ،استخرو حتی مراکز اجتماعی می باشد که مختص استفاده ساکنین آن محل از این امکانات می باشد که متاسفانه با وجود افرار شرور و زورگیر، ولگرد خساراتی به این اموال وارد می شود که شما با نصب دوربین های مداربسته در محله می توانید از آسیب پذیری به این اموال که مورد استفاده شما قرار می گیرد جلوگیری کنید.
با توجه به مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در محله هرچه سریعتر اقدام به برقراری ایمنی محله خود و همچنین ایمنی فرزندان خود کنید که همه اینها تنها با خرید دوربین های مداربسته شرکت ما به وقوع می پیوندد.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوبPayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416