استفاده از دوربین مدار بسته در ساخت مستند و فیلم

خانه »‌ بلاگ » استفاده از دوربین مدار بسته در ساخت مستند و فیلم

استفاده از دوربین مدار بسته در ساخت مستند و فیلم

استفاده از دوربین مدار بسته در  ساخت  مستند  و  فیلم استفاده از دوربین مداربسته در ساخت مستند و فیلم

شاید برای شما تعجب آور باشد که چگونه می توان از دوربین مداربسته در ساخت فیلم یا حتی مستند حیوانات وحشی استفاده کرد.کیفیت دوربین مداربسته HD باعث شود که کارگردان هایی که به فکر ساخت فیلم یا مستند حیوانات وحش هستند با توجه به کیفیت و کارایی این دستگاه از آن در ساخت فیلم کمک بگیرند.
همان طور که شما می دانید در ساخت فیلم و مستند حیوانات وحش فیلمبردار باید در طبیعت استتار کند و ساعت ها دوربین فیلمبرداری خود را به همراه داشته باشد ومنتظر شکار لحظه ها باشد و حال ممکن است چنین روز حتی طول بکشد تا بتواند تصویری از حیوان مورد نظر را شکار کند.اما کیفیت عالی دوربین مداربسته HD و همچنین ویژگی برجسته این دستگاه باعث شد که فیلمبرداران برای ضبط تصاویر از حیوانات کار راحت تری داشته باشند.
اگر در این مقاله بخواهیم مثال هایی برای شما شرح دهیم Mike Haldas را می توانیم شرح دهیم که جوانب مثبت دوربین مداربسته باعث شد که در قسمت 3 فیلم حیوانات وحش در شبکه تی وی شو از دوربین مداربسته برای شکار تصاویر از حیوانات استفاده کند.او با قرار دادن دوربین مداربسته روی یک اتوبوس قدیمی و چک کردن تصاویر از راه دور و از طریق برنامه های IOS روی گوشی ipad توانست تصاویر جالبی را شکار کند و در قسمت سوم فیلم حیوانات وحش از آن تصاویر استفاده کند.
یکی از مهمترین ویژگی هایی که باعث شد این شخص استفاده از دوربین مداربسته در ساخت مستند و فیلم رو تجربه کند فناوری آشکار سازی و شناسایی بود.
یکی از ویژگی های دوربین مداربسته این است که شما می توانید با وارد کردن برنامه تشخیص چهره و دادن تصاویراگر به دنبال شکار تصاویر از حیوان خاصی مثل ببر،خرس و هر حیوان کمیابی هستید منتظر بمانید و از راه دور تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین مداربسته را چک کنید و زمانی که دوربین مداربسته چهره مورد نظر را شناسایی کرد سریعا پیام هشدار را به گوشی شما می دهد تا شما سریعا بتوانید کارهای مورد نظر را انجام دهید.
در این هنگام است که وقتی شما به دنبال شکار تصاویری از حیوان کمیابی هستید دیگر نیازی نیست که چندین روز استتار کنید و درمحل باشید تا شاید تصاویری از این حیوان کمیاب بگیرید بلکه شما می توانید در هرجایی باشید و استراحت کنید و از راه دور تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین مداربسته را چک کنید و منتظر شکار تصاویر توسط دوربین مداربسته باشید.
کار فیلمبرداری و ساخت فیلم و مستند حیوانات وحش خیلی سخت می باشد زیرا امکان دارد شما در یک لحظه تصویری از حیوانات را شکار کنید و به ناگهان حیوان مورد نظر را گم کنید.مسلما کار فیلمبرداری هم حداکثر کار یک یا دو نفر است و نمی توانید ده نفر فیلمبردار را برای شکار تصاویر حیوانات داشته باشید و یک تیم فیلمبرداری را برای شکار تصاویر اعزام کنید اما خوبی دوربین مداربسته HD این است که می تواند تا صدها متر را بررسی کند و با دیده شدن تصاویری از حیوانات مورد نظر که شما با وارد کردن تصاویر در دستگاه وارد کرده اید را به شما اعلام کند تا شما آماده تصویر برداری شوید.
بنابراین اگر می خواهید استفاده از دوربین مداربسته در ساخت مستند و فیلم را تجربه کنید و ببینید که این دستگاه چگونه میتواند در ساخت مستند و شکار تصاویر به شما کمک کند حتما با ما تماس بگیرید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416