استفاده از دوربین مداربسته درپارکینگ ها

خانه »‌ بلاگ » استفاده از دوربین مداربسته درپارکینگ ها

استفاده از دوربین مداربسته درپارکینگ ها

استفاده از دوربین مداربسته  درپارکینگ ها استفاده از دوربین مدار بسته درپارکینگ ها

با هجوم و افزایش ماشین ها دراین زمان و نداشتن جا خیلی از مردم به دنبال پارکینگ های امنی برای پارک کردن ماشین های خود می باشند وتنها چیزی که باعث می شود ماشین خود را با خیال راحت در پارکینگ های شما پارک کنند وجود امنیت در این محیط ها می باشد بخصوص اگر پارکینگ های کم نوری وجود داشته باشد استفاده از دوربین مدار بسته در پارکینگ ها باعث افزایش اعتماد مردم به ایمنی بودن پارکینگ شما می باشد.
در اینجا قصد داریم مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در پارکینگ ها را بررسی کنیم و شما را از سوددهی نصب دوربین مدار بسته در این محیط مطلع کنیم.

مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در پارکینگ ها:
جلوگیری از سرقت خودرو:
بسیاری از دزدان ماشین های که در پارکینگ های نا امن قرار دارند هدف سرقت قرار می دهند.استفاده از دوربین مدار بسته در پارکینگ ها می تواند باعث جلوگیری از شکسته شدن اتومبیل ماشین ها توسط سارقان یا به سرقت رفتن خودروها در پارکینگ ها شود .حتی استفاده از دوربین مدار بسته در پارکینگ ها از به سرقت رفتن وسایل ماشین چون چرخ ها،آیینه ها خودرو جلوگیری کند یا درصورت به سرقت رفتن ماشین به پلیس وقانون کمک کند که سریعتر سارقان را شناسایی و دستگیر کند.
افزایش ایمنی عمومی:
مسلما مشتریان یکی از جنبه های ضروری در کسب و کار محسوب می شوند خوشحال نگه داشتن مشتریان با برقراری ایمنی پارکینگ ها منجربه افزایش اعتماد آنها به شما و پیشرفت کسب و کار شما می شود.
کاهش مسئولیت:
وقوع حادثه در پارکینگ ها غیر ممکن است ممکن است در زمان پارک کردن ماشین برخوردی بین دوماشین صورت بگیرد یا به آینه آن برخورد کند یا هر حادثه ای دیگررخ دهد استفاده از دوربین مدار بسته در پارکینگ ها به شما کمک می کند که زودتر مقصر اصلی را پیدا کنید وباعث کاهش مسئولیت شما می شود زیرا با مشتریان با دیدن فیلم های ضبط شده از دوربین مدار بسته سریعا متوجه می شوند که چه کسی مقصر بوده است.
شناسایی خودروها:
در پارکینگ ها صاحبان ماشین می توانند مانند غذا خوردن در رستوران بدون پرداخت هزینه ای فرار کنند.در اینجا استفاده از دوربین مدار بسته در پارکینگ ها باعث می شود که تنها از یک نفر برای نظارت دوربین مدار بسته استفاده شود وزمان خروج ماشین ها از پارکینگ با عکس گرفتن از پلاک آنها مشخص کند که این ماشین پول قبض خروج را پرداخت کرده است یا خیر یا درصورتی که ماشین نباید از پارکینگ خارج شود با استفاده از شناسایی خودرو می توان مانع از خروج ماشین شد .زیرا با گرفتن عکس از پلاک مشخصاتی چون صاحب ماشین و ... به شما می دهد و تنها در صورتی که کسانی مجاز به خارج کردن ماشین ها از پارکینگ باشند می تواند این اتفاق رخ دهد . درضمن استفاده از دوربین مدار بسته در پارکینگ ها باعث کاهش کارکنان می شود زیرا دیگر نیازی به تعداد زیادی از کارکنان در پارکینگ ها برای نظارت بر ماشین ها نیست .
بنابراین با توجه به مزایای استفاده ازدوربین مدار بسته درپارکینگ ها برای حفظ ایمنی پارکینگ ها و اعتماد و راضی بودن مشتریان ازشرکت ما دوربین مدار بسته خریداری کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416